Otvorený kurz

Mindfulness a zvládanie stresu

Termín

23. september 2021 od 18:00 do 19:15 hod.

Miesto

online

Cena:

Bezplatne.

Zaťažuje vás zvýšené napätie, neistota alebo náročné myšlienky, či emócie? Zistite, ako systematický rozvoj mindfulness pomáha pri zvládaní stresu a napätia a vyskúšajte si, ako to funguje.

Ochutnajte s nami mindfulness!

Chcete sa viac dozvedieť o tom, ako a prečo rozvoj mindfulness funguje? Počuli ste už o minfulness a zvažujete, či sa do toho pustiť alebo či je to vôbec pre Vás?

Vďaka spolupráci s Evou Zavackou prinášame rozvoj mindfulness pre jednotlivcov aj organizácie. Pozývame Vás na workshop, na ktorom sa dozviete, čo je to mindfulness a ako vám môže pomôcť pri zvládaní stresu, náročných myšlienok, či emócií a ťažkostí každodenného života. Zistíte ako vlastne MBSR kurz (Mindfulness-Based Stress Reduction) prebieha a prečo to funguje.

O workshope

  • Dozviete sa, čo je to mindfulness, ako na ňu nahliada veda a v čom nám pomáha

  • Budeme hovoriť o automatickom fungovaní ľudskej mysle a jeho dôsledkoch

  • Zistíte, ako je možné inak pristupovať k obavám, náročným myšlienkam a stresovej reaktivite

  • Zažijete krátku meditáciu, ktorá je základom rozvoja mindfulness

  • Dozviete sa ako prebieha MBSR kurz a čo o tomto programe hovorí výskum

  • Budete mať priestor na otázky a diskusiu

Ak máte akúkoľvek otázku ku kurzu, napíšte nám.

LEKTORKA:

Eva Zavacká​

Eva je psychologička a venuje sa všímavosti (mindfulness) a jej uplatňovaniu pri redukcii stresu a posilňovaní mentálneho zdravia. Absolvovala certifikovaný výcvik učiteľa MBSR v Institute for Mindfulness- Based Approaches v Berlíne a tiež výcvik lektora mindfulness programov akreditovaných UK Complementary Medical Association, vrátane individuálnych supervízií. Pôsobí aj ako kouč, koučingové vzdelanie získala v ECI International a Business Coaching College. Je certifikovaná medzinárodnou federáciou koučov ICF (ACC akreditácia). Eva má viac ako 15 ročné skúsenosti na manažérskych a globálnych HR pozíciách v dynamickom prostredí technologickej spoločnosti. Do rozvoja ľudí prináša unikátnu kombináciu skúseností z firemného prostredia a odborných poznatkov.

Storno poplatky:

Odhlásenie účasti:

  • 4 dni pred kurzom – poplatok 50% z ceny kurzu
  • menej než 24 hodín – poplatok 100% z ceny kurzu

 

V prípade neočakávaných udalostí (zdravotných komplikácií, či karanténných opatrení), ktoré by Vám bránili v účasti na kurze nás kontaktujte, aby sme našli vhodné riešenie.

Prihláste sa

Chcete sa prihlásiť alebo dozvedieť viac o MBSR kurze? Radi vám predstavíme všetky detailné informácie a konkrétne prínosy tohto kurzu tak pre Vás, ako aj pre Vašu spoločnosť. Vyplňte formulár nižšie a budeme Vás kontaktovať.

Pomôžeme Vám rozvíjať sa a rásť.