Otvorený kurz

MBSR: Mindfulness-Based Stress Reduction – 8 týždňový kurz

Termín

Vždy v utorok od 11.októbra do 29.novembra 2022, od 18:00 do 20:30 hod.

Miesto

Online (platforma ZOOM). 

V prípade záujmu o live kurz, nám dajte čo najskôr vedieť. Môže byť otvorená skupinka naživo v Bratislave.

Cena:

249 Eur za celý kurz.

Cena zahŕňa úvodnú konzultáciu, 8 stretnutí v trvaní 2,5 hodiny a jedno víkendové stretnutie, konzultáciu po skončení kurzu, materiály a nahrávky meditácií. 

Pedagogickým  a zdravotníckym pracovníkom poskytujem kurz za cenu 199 Eur, takisto aj ľuďom, ktorí cítia, že kurz by im pomohol a momentálne si nemôžu dovoliť plnú cenu.

8-týždňový mindfulness kurz

Stres a záťaž zažívame takmer všetci. MBSR je vedecky overená metóda, ako narábať s prežívaním stresu, lepšie zvládať zaťažujúce myšlienky a náročné emócie. Tento program vám tiež umožní intenzívnejšie vnímať príjemné chvíle v živote a pociťovať viac vnútorného pokoja.

MBSR vznikol v roku 1979 na lekárskej fakulte Massachusettskej univerzity v USA pod vedením Jon Kabat-Zinna. Je to klinicky overená metóda, ktorá znižuje stresové reakcie, posilňuje mentálne zdravie a zlepšuje kognitívne schopnosti (pamäť, pozornosť, chápanie a rozhodovanie sa). 

Ako kurz prebieha:

Môžete sa tešiť na 8 stretnutí v trvaní 2.5 hodiny jedenkrát do týždňa vo večerných hodinách a jednodňové stretnutie cez víkend po 6. týždni. K tomu dostanete nahrávky meditácií, ktorým sa budete venovať doma. Kurz zahŕňa individuálnu úvodnú konzultáciu a konzultáciu po skončení kurzu.

Kurz bude prebiehať v malej skupinke (4-12 účastníkov) od 11.10. 2022 virtuálne cez zoom. 

Ak máte záujem prihlásiť sa na kurz, kontaktujte nás do 5.10. Následne si s Vami dohodneme termín úvodnej konzultácie. Úvodná konzultácia je bezplatná, na nej si potvrdíme, či je pre vás kurz vhodný.

Čo po kurze MBSR získate:

  • Budete lepšie zvládať náročné situácie
  • Naučíte sa ako vedome odpovedať na stres namiesto obvyklej reaktivity 
  • Zistíte, ako je možné lepšie narábať s negatívnymi myšlienkami, emóciami a vnútorným napätím
  • Pocítite väčší vnútorný pokoj 
  • Meditácia patrí k mindfulness, preto zažijete rôzne typy meditácií
  • K vedecky potvrdeným benefitom kurzu patrí aj zlepšenie zdravia, imunity a kvality spánku

Ak máte akúkoľvek otázku ku kurzu, napíšte nám.

LEKTORKA:

Eva Zavacká​

Eva je psychologička a venuje sa všímavosti (mindfulness) a jej uplatňovaniu pri redukcii stresu a posilňovaní mentálneho zdravia. Absolvovala certifikovaný výcvik učiteľa MBSR v Institute for Mindfulness- Based Approaches v Berlíne a tiež výcvik lektora mindfulness programov akreditovaných UK Complementary Medical Association, vrátane individuálnych supervízií. Pôsobí aj ako kouč, koučingové vzdelanie získala v ECI International a Business Coaching College. Je certifikovaná medzinárodnou federáciou koučov ICF (ACC akreditácia). Eva má viac ako 15 ročné skúsenosti na manažérskych a globálnych HR pozíciách v dynamickom prostredí technologickej spoločnosti. Do rozvoja ľudí prináša unikátnu kombináciu skúseností z firemného prostredia a odborných poznatkov.

Storno poplatky:

Odhlásenie účasti:

  • 4 dni pred kurzom – poplatok 50% z ceny kurzu
  • menej než 24 hodín – poplatok 100% z ceny kurzu

 

V prípade neočakávaných udalostí (zdravotných komplikácií, či karanténných opatrení), ktoré by Vám bránili v účasti na kurze nás kontaktujte, aby sme našli vhodné riešenie.

Prihláste sa

Chcete sa prihlásiť alebo dozvedieť viac o MBSR kurze? Radi vám predstavíme všetky detailné informácie a konkrétne prínosy tohto kurzu tak pre Vás, ako aj pre Vašu spoločnosť. Vyplňte formulár nižšie a budeme Vás kontaktovať.

Pomôžeme Vám rozvíjať sa a rásť.