Otvorený kurz

STOP - PAUSE - RECHARGE

Zregenerujte svoje sily a zvýšte svoju odolnosť

Termín

Štvrtok 7. október 2021

Miesto

pokojné a príjemné prostredie hotela 3 Stromy

Cena:

Cena workshopu je 245.- eur bez DPH vrátane obeda a občerstvenia počas dňa.

Čaka vás náročná jeseň? Fungujete vo vysokom tempe?  Zastavte sa, reflektujte, spoznajte svoje vnútorné zdroje a pripravte sa vstúpiť do jesene s novými silami.

Množstvo úloh, digitálne technológie a takmer neustály tlak v nás vytvárajú vnútorné napätie, ktorému denne čelíme. Preto neprekvapuje, že na trhu sa objavuje množstvo osvedčených návodov ako sa s tým vysporiadať..

V našom workshope chceme, pod odborným vedením, vytvoriť pre Vás priestor na chvíľu sa zastaviť, uvoľniť sa, spoznať svoje reálne možnosti a dlhodobo zvýšiť svoju odolnosť  voči záťaži. Na workshope spoznáte najnovšie vedecké poznatky a súčasne budete mať priestor objaviť, čo pre vás funguje najlepšie. Zároveň spoznáte mindfulness techniky použiteľné v praktickom živote pod vedením medzinárodne certifikovaných lektoriek.

PONÚKAME

 • Možnosť zastaviť sa porozumieť sebe, svojmu prežívaniu a jeho dopadom v dennodennom fungovaní
 • Workshop, ktorý zvýši vašu odolnosť voči stresu, napätiu a požiadavkám, ktoré sú na vás kladené
 • Zážitok mindfulness (všímavosti) a jej použitie v praktickom živote
 • Techniky, ktoré vám pomôžu byť efektívnejší v práci, zvýšiť schopnosť regenerácie psychických a fyzických síl a  predísť tak syndrómu vyhorenia
 • Možnosti ako sa postarať o seba, aby ste pri tempe dnešnej doby svoj život prežívali  ľahšie a zároveň plnšie
 • Uvoľnenie a relaxáciu v príjemnom prostredí so skupinou ľudí s podobnými potrebami
 • Odborne vedený workshop s lektormi s psychologickým vzdelaním a medzinárodnými certifikáciami

NEPONÚKAME

 • Návod, ktorý funguje pre každého
 • Rýchle riešenia a neustále pozitívne nastavenie
 • Ezoterické náhľady a poznatky nepodložené výskumami

Ak máte akúkoľvek otázku ku kurzu, napíšte nám.

V prípade nepriaznivej pandemickej situácie bude kurz 7. októbra prebiehať v online režime (dopoludnia) a doplníme ho o ďalší poldeň tak, aby vyhovoval všetkým účastníkom.

Požiadavky na účastníkov a priebeh kurzu budú v súlade s aktuálnymi pandemickými opatreniami.

Storno poplatky

Odhlásenie účasti:

 • 4 dni pred kurzom – poplatok 50% z ceny kurzu
 • menej než 24 hodín – poplatok 100% z ceny kurzu

 

V prípade neočakávaných udalostí (zdravotných komplikácií, či karanténných opatrení), ktoré by Vám bránili v účasti na kurze nás kontaktujte, aby sme našli vhodné riešenie.

LEKTORKA:

Dáša Spillerová

Dáša pracuje v oblasti organizačnej psychológie ako konzultant a kouč pre jednotlivcov a tímy. Zameriava sa na rozvoj sebapoznania a uplatnenie jedinečnosti individuálneho potenciálu. Venuje sa predovšetkým témam ako je rozvoj emocionálnej gramotnosti, práca so zaťažujúcimi emóciami, vytváranie psychologicky bezpečného prostredia, predchádzanie vyhoreniu. Dáša je psychologička a medzinárodne certifikovaná koučka pre individuálny a tímový koučing.

Eva Zavacká​

Psychologička, ktorá sa intenzívne rozvoju všímavosti a práci so stresovými reakciami. Absolvovala medzinárodne certifikované programy učiteľa mindfulness a MBSR vo Veľkej Británii a Nemecku. Je tiež medzinárodne certifikovaná koučka a pracuje s jednotlivcami aj skupinami. Eva má viac ako 15 rokov skúseností v oblasti biznisu, HR a rozvoja lídrov v globálnej technologickej spoločnosti. Pracovala na manažérskych pozíciách vo viacerých svetových krajinách. Má dlhodobú meditačnú prax.

Prihláste sa

Pomôžeme Vám rozvíjať sa a rásť.