O nás

Viac ako dvadsaťročné skúsenosti našich konzultantov z oblasti hodnotenia a rozvoja ľudských zdrojov zúročujeme v spolupráci s každým z našich klientov. Zakladáme si na tom, aby naše riešenia boli jedinečné, inovatívne a spoľahlivé.

Našou snahou je pomôcť Vám identifikovať potenciál Vašich jednotlivcov, tímov, organizácií a byť Vám partnerom pri implementovaní účinných riešení. Veríme, že naša práca má zmysel a naše nadšenie vnášame do každého projektu. Naši klienti si na nás cenia hlavne profesionalitu, odbornosť, flexibilitu a partnerstvo.

História

V roku 2004 zakladajú spoločnosť ADDA Consultants konzultanti Marián Kubeš a Dáša Spillerová s ambíciou byť lídrom na trhu v uplatňovaní kompetenčného prístupu pri identifikovaní a rozvoji potenciálu manažérov. Marián Kubeš sa stáva Managing Director.

Vychádza publikácia Manažerské kompetence. Způsobilosti výjimečných manažerů, ktorej autormi sú naši konzultanti (2004, M. Kubeš, D. Spillerová a R. Kurnický).

V roku 2005 sme začali ako certifikovaní užívatelia využívať Hoganove dotazníky.

Od roku 2006 sme členmi asociácie európskych poradenských firiem ACE – Assess  – Change – Establish. Rovnako sme vyvinuli náš vlastný online nástroj 360 ° spätná väzba ADDAlyze vyvinutý na základe prístupu založeného na kompetenciách a rozšírený o posúdenie štýlov riadenia. Naše skúsenosti s kompetenčným prístupom v HR nástrojoch sme publikovali v knihe: 360 -stupňová spätná väzba – účinný nástroj pre rozvoj ľudí (2008, M.Kubeš, Ľ. Šebestová).

Neustále hľadáme spôsoby, ako sa zlepšiť a posunúť hodnotenie kompetencií na ďalšiu úroveň. Spolupracujeme s globálnou spoločnosťou Pinsight, ktorá vyvinula a úspešne používa systém PinsightTM – online hodnotiace centrum na hodnotenie a rozvoj talentov, lídrov a podnikateľov. Stávame sa prvou spoločnosťou v Európe, ktorá je certifikovaná na využívanie inovatívnej online manažérskej simulácie PinsightTM.

Počas tohto obdobia naši konzultanti získali medzinárodné certifikácie ICF na úrovni ACC a PCC a presadili sa v oblasti koučingu.

V roku 2014 sme odštartovali úspešnú partnerskú spoluprácu so spoločnosťou Lumina Learning a získali sme certifikáciu na využívanie produktov progresívnej rozvojovej diagnostiky Lumina.

Koncom roka 2015 odchádza Marián Kubeš z manažmentu ADDA Consultants a Dáša Spillerová sa stáva Managing Partner.

Po roku 2020 prechádzame do online priestoru a štandardné softskillové tréningy pripravujeme pre klientov online. Dáša Spillerová získava certifikát z kurzu Systematic Psychodynamic Team Couching so Sandrou Wilson a rozširuje svoje kompetencie ako tímový kouč. V tomto roku sa Ľubica Šebestová stáva Managing Partner a do svojho portfólia produktov pridávame Program Wellbeing a Employed Assistent Program.