Otvorené kurzy

Niektoré témy našich rozvojových programov, ktoré sme realizovali „in company“ rezonovali u účastníkov tak pozitívne, že sme sa rozhodli ich upraviť do dizajnu otvorených kurzov.

To, že sa tu stretávajú účastníci z rôznych  spoločností, prináša viacero výhod. Jednak sa môžu vzájomne poučiť a inšpirovať zo skúseností z iných firemných kultúr či typov biznisu. Súčasne často konštatujú manažéri aj úľavu z toho, že „všetci riešime podobné až identické problémy“. My, tréneri na týchto programoch oceňujeme otvorenú atmosféru, skutočný záujem účastníkov, preskúmať témy a svoje správanie v nich hlbšie.  

The Essence of Leading

Umenie viesť ľudí

Byť excelentným expertom a vysoko-výkonným pracovníkom je väčšinou prvým krokom v kariére manažéra. Je to často nevyhnutnou, avšak nie postačujúcou podmienkou pre to stať sa výnimočným lídrom. Líderstvo je totiž hlavne o ľuďoch, ktorí sú následne nositeľmi výsledkov. Ako však na to, keď človek s „líderstvom“ ešte len začína?

Lektori (kouči):

Ľubica Šebestová

Dáša Spillerová

Termíny:

1.Modul: 29.apríl 2022

2.Modul: 12.-13.máj 2022

3.Modul: 26. máj 2022

MBSR: Mindfulness-Based Stress Reduction – 8 týždňový kurz

Zaťažuje vás zvýšené napätie, neistota alebo náročné myšlienky, či emócie? Zistite, ako systematický rozvoj mindfulness pomáha pri zvládaní stresu a napätia a vyskúšajte si, ako to funguje.

Lektori (kouči):

Eva Zavacká

Termíny:

Od 15. marca do 3. mája 2022 (vždy v utorok) 

Mindfulness, MBSR a zvládanie stresu – online workshop zdarma​

Zažívate zvýšené napätie, neistotu, náročné myšlienky alebo emócie? Uvažujete o účasti na MBSR kurze?​

Na tomto stretnutí sa dozviete, čo je to mindfulness a ako vám môže pomôcť pri zvládaní stresu, náročných myšlienok, či emócií a tiež pri získaní väčšieho vnútorného pokoja a spojení sa so svojimi vnútornými zdrojmi.
Budeme hovoriť tiež veľmi prakticky o tom, ako prebieha Mindfulness- Based Stress Reduction (MBSR) Program.

Lektori (kouči):

Eva Zavacká​

Termíny:

Streda 23..2. 2022 od 18.00 do 19.15 hod.

Pomôžeme Vám rozvíjať sa a rásť.