Otvorené kurzy

Niektoré témy našich rozvojových programov, ktoré sme realizovali „in company“ rezonovali u účastníkov tak pozitívne, že sme sa rozhodli ich upraviť do dizajnu otvorených kurzov.

To, že sa tu stretávajú účastníci z rôznych  spoločností, prináša viacero výhod. Jednak sa môžu vzájomne poučiť a inšpirovať zo skúseností z iných firemných kultúr či typov biznisu. Súčasne často konštatujú manažéri aj úľavu z toho, že „všetci riešime podobné až identické problémy“. My, tréneri na týchto programoch oceňujeme otvorenú atmosféru, skutočný záujem účastníkov, preskúmať témy a svoje správanie v nich hlbšie.  

The Essence of Leading

Umenie viesť ľudí

Byť excelentným expertom a vysoko-výkonným pracovníkom je väčšinou prvým krokom v kariére manažéra. Je to často nevyhnutnou, avšak nie postačujúcou podmienkou pre to stať sa výnimočným lídrom. Líderstvo je totiž hlavne o ľuďoch, ktorí sú následne nositeľmi výsledkov. Ako však na to, keď človek s „líderstvom“ ešte len začína?

Lektori (kouči):

Ľubica Šebestová

Dáša Spillerová

Termíny:

Štvrtok 7. október 2021

Mindfulness a zvládanie stresu

Zaťažuje vás zvýšené napätie, neistota alebo náročné myšlienky, či emócie? Zistite, ako systematický rozvoj mindfulness pomáha pri zvládaní stresu a napätia a vyskúšajte si, ako to funguje.

Lektori (kouči):

Eva Zavacká

Termíny:

23. september 2021 od 18:00 do 19:15 hod.

Objavte čaro mindfulness a upokojte svoju myseľ

Mindfulness – Based Stress Reduction (MBSR) je vedecky overená metóda posilňujúca schopnosť narábať s prežívaním stresu, lepšie zvládať zaťažujúce myšlienky a náročné emócie. Zároveň umožňuje dlhodobo zažívať väčší vnútorný pokoj a intenzívnejšie vnímať príjemné chvíle v živote.

Lektori (kouči):

Eva Zavacká

Termíny:

8- týždňový online kurz vždy v utorok večer

12.október- 30. november 2021

od 18:00 do 20:30 hod.

STOP - PAUSE - RECHARGE

Zregenerujte svoje sily a zvýšte svoju odolnosť  

Čaka vás náročná jeseň? Fungujete vo vysokom tempe?  Zastavte sa, reflektujte, spoznajte svoje vnútorné zdroje a pripravte sa vstúpiť do jesene s novými silami.

Lektori (kouči):

Dáša Spillerová

Eva Zavacká

Termíny:

Štvrtok 7. október 2021

Pomôžeme Vám rozvíjať sa a rásť.