E-book

eBook_otvorena-komunikacia-v-time

Ako budovať otvorenú komunikáciu v tímoch

Otvorená komunikácia môže byť jedným z najlepších spôsobov ako nakopnúť výkon, zlepšiť morálku zamestnancov a podporiť lojálnosť a proaktivitu v tíme, či spoločnosti. Oplatí sa preto investovať čas a energiu do jej budovania a podpory.

O otvorenej komunikácii hovoríme, keď je možné zdieľať svoje myšlienky, nápady a pocity, ako pozitívne, tak i negatívne, bez akýchkoľvek obáv. Je spojením jasnosti, transparentnosti správy, ale i vzájomných vzťahov. Otvorená komunikácia je nevyhnutným predpokladom zdravých vzťahov ako aj neustáleho rastu a zlepšovania. Základné kroky k budovaniu otvorenej komunikácie a zdieľania kvalitnej spätnej väzby sa javia pomerne jednoducho, ale
zamyslite sa, ako to je naozaj u vás, vo vašom tíme, či organizácii.

eBook_5_vyziev_zacinajucich_manazerov_ADDA_Consultants_2018

5 výziev začínajúcich manažérov

 Začínajúci manažéri stoja pred náročnou výzvou vybudovať a viesť dlhodobo výkonný tím. Na tejto ceste uspejú, ak dokážu využiť svoj potenciál naplno, pričom existuje niekoľko kľúčových oblastí a výziev, ktorým je dobré venovať zvýšenú pozornosť od samého začiatku.


A práve preto sme sa rozhodli vytvoriť tento praktický eBook. Prevedie vás spomenutými výzvami a zároveň prináša konkrétne rady, odporúčania a praktické postupy, ako na svojej manažérskej ceste môžete eliminovať najčastejšie chyby a efektívne pracovať na dosiahnutí stanovených cieľov.

ADDA_Consultants_Pinsight_eBook

Ako skrotiť rozhodnutia?

Plánovanie nástupníctva založené na dôkazoch

 Dlhodobá skúsenosť v spolupráci s našim americkým partnerom Dr, Martinom Lanikom, zakladateľom a výkonným riaditeľom spoločnosti Pinsight® nám priniesla množstvo cenných zistení v oblasti hodnotenia výkonu a potenciálu zamestnancov, čo nás inšpirovalo k tvorbe tohto e-booku.

Radi by sme sa s Vami podelili o krátky výber najlepších článkov na tému nástupníctva a výberu zamestnancov na kľúčové pozície, ktoré pochádzajú z dielne Dr. Lanika. Dozviete sa ako súvisí neuroveda a plánovanie nástupníctva, čo nás naučila história, ale aj čo nám hovoria skúsenosti tých najpovolanejších.