Koučing

Organizácie a ich manažment čelia meniacim sa výzvam, ktoré vyžadujú jedinečné riešenia. Vďaka tomu koučing zaznamenáva nebývalý rozmach po celom svete – Slovensko nevynímajúc. Nárast záujmu organizácií o tento prístup rozvoja manažérov a špecialistov je reakciou na rýchlu návratnosť investícií do koučingu, ktorú potvrdzujú aj prieskumy. V dobe, keď včera fungujúce riešenia sú zastarané, 40-hodinový pracovný týždeň polúväzkom a neistota jedinou spoľahlivou realitou, dokáže koučing priniesť čerstvý vietor do mysle manažéra, šetriť jeho čas, znižovať stres a akcelerovať rozvoj. Koučing je individuálny a tímový rozvojový nástroj, ktorý pomáha koučovanému lepšie uplatniť jeho potenciál. Vďaka kvalitnému koučovi sa dokáže pracovník posunúť v krátkom čase tak, ako mu žiadna iná metóda neumožní.

Máte možnosť zvoliť si program, ktorý najviac vyhovuje vašim potrebám. Môžete využiť niektorý z našich štandardných programov na rozvoj mäkkých zručností, alebo Vám zostavíme program presne podľa Vašich želaní a potrieb.

Individuálny koučing pre manažérov, manažérske talenty a špecialistov.

Naši kouči sú medzinárodne certifikovaní uznávaní a skúsení odborníci, ktorí koučujú senior manažérov, obchodníkov a pomáhajú rozvíjať potenciál manažérskych talentov.

Tímový koučing pre pracovné tímy zamestancov aj manažérov

Vytvára priestor pre riešenie reálnych problémov tímu. Akceleruje rast a zrelosť tímu pre efektívne reakcie na náročné požiadavky v budúcnosti. Tímový koučing je často kombinovaný s teambuildingovými aktivitami.

Naši kouči

IMG_0044orezane

PhDr. Dáša Spillerová, PCC (ICF)

Partner; Konzultantka, lektorka a koučka
marian-kubes2

PhDr. Marián Kubeš, CSc., PCC (ICF)

Co-Founder of ADDA Consultants
Eva Zavacká

Eva Zavacká

psychologička, koučka
Zuzana_Relovska

Zuzana Relovská

psychologička a wellbeing koučka
Boris_Dobis

Boris Dobiš

kouč, facilitátor, tréner a konzultant

Pomôžeme Vám rozvíjať sa a rásť.