Referencie a klienti

Referencie

Na tomto kurze sa mi páčilo jeho pestré programové zloženie – kombinácia osobného sebapoznania, teoretických základov a praktických úloh z manažérskej praxe, ktoré sme riešili jednotlivo aj v rámci skupiny. Dotazník Lumina mi ukázal možnosti lepšieho sebapoznania, vďaka výsledkom si viac uvedomujem dopad vlastných reakcií na komunikáciu s kolegami a zákazníkmi, ako aj svoje silné a slabšie stránky. Po každom module som sa cítila sebaistejšia a lepšie pripravená ...  čítať celú referenciu.

Barbora Čellárová, Obchodná riaditeľka – REGADA, s.r.o.

„Výber tém, lektorov, načasovanie modulov, ako aj zloženie účastníkov prispelo k vysokej úrovni tohto kurzu. Vysoko hodnotím prelínanie teórie s reálnymi situáciami z praxe lektorov a účastníkov kurzu. Prispôsobenie priebehu a obsahu reálnym potrebám účastníkov len zvýšilo prínos všetkých troch modulov pre moju každodennú prax v riadení a vedení ľudí.“

Martin Prokop, Branch & Service manager – Zeppelin SK s.r.o.

Školenie som absolvovala cca pred 2 rokmi, keď som pracovala v spoločnosti Slovak Telekom. Priebeh školenia bol pútavný a tým, že sa ako HR BP a špecialista ľudských zdojov, a kouč zaujímam aj o NLP ako také bolo to pre mňa veľmi vítané a zapadalo mi to do celkového fondu nástrojov, ktoré viem využívať. V praxi som túto metódu začala využívať ihneď po zaškolení. Stretla sa s veľkým úspechom, detailnejšie som si s manažérmi vedela určiť v čom kandidát ...  čítať celú referenciu.

Mgr. Lenka Hrubovská, Špecialista ľudských zdrojov, Prima banka Slovensko, a.s

„So spoločnosťou ADDA sme vošli do spolupráce na základe odporúčania a nemohli sme urobiť lepšie! Odborne nás viedli v nastavení a realizácii výberového procesu našich kľúčových zamestnancov. Oceňujeme ich zodpovedný prístup,  profesionalitu,  ochotu počúvať a počuté zreflektovať v ďalších krokoch spolupráce.  Pozitívne hodnotíme schopnosť konzultanta prispôsobiť sa podmienkam našej organizácie, jeho flexibilitu a trpezlivosť. So spoluprácou ...  čítať celú referenciu.

Mgr. Janine Lacho, HR manažér v TvojBuddy - program Nadácie Provida

Referenční klienti

Thermo Fisher
World Economic Forum
Slovenske Elektrárne, a.s.
Novartis Slovakia
Embraco
ttc
COOP Jednota
Covestro
MARKÍZA - SLOVAKIA, spol. s r.o.,
Viatris Slovakia
Gruppo Antolin
DPD SK s.r.o.
Zeppelin SK s.r.o.
wolfcraft SK, s.r.o.
Vaillant Group