Tímový koučing

Tímový koučing je proces, počas ktorého tím rozpoznáva a rozvíja tie prejavy správania a komunikácie, ktoré posilňujú jeho výkon a umožňujú mu učiť sa z vlastných skúseností.

Tím spolu so svojím lídrom hľadá a nachádza odpovede na  otázky: ako najlepšie zapojiť do spoločnej práce talenty všetkých členov, ako viesť aj náročné diskusie formou otvorenej a rešpektujúcej u komunikáciu, ako rozmanitosť osobností a názorov transformovať do tvorivého napätia, ktoré prináša inovatívne a užitočné riešenia.

Tímový koučing posilňuje flexibilitu a inteligenciu tímu. Z týchto kvalít dokáže tím benefitovať aj v budúcnosti, keď bude čeliť novým výzvam aj neštandardným situáciám.  Aj keď má tímový koučing v prvom rade prispievať k efektívnosti a zvýšeniu  výkonu tímu, vysoko cenený je aj ďalší prínos. Je výsledkom bezpečnej a podporujúcej atmosféry v tíme a prejavuje sa v znížení hladiny stresu, ktorú členovia prežívajú pri plnení úloh a cieľov.

Počas jednotlivých „session“  môže byť vytvorený priestor pre to, aby tím riešil témy, ktoré sú pre jeho úspech dôležité: ako definovanie hodnôt, misie, vízie, nastavenie stratégie či biznis modelu. Tímový koučing prebieha najčastejšie formou poldňových stretnutí na mesačnej báze. 

Hľadáte Individuálny koučing pre manažérov, manažérske talenty a špecialistov?

Commodo quisque cursus proin nec suspendisse facilisis facilisis vel interdum adipiscing sit nulla magna leo tempus phasellus nisl enim ac eros enim aliquam quisque proin.

Naši kouči

PhDr. Dáša Spillerová, PCC (ICF)

PhDr. Dáša Spillerová, PCC (ICF)

Partner; Konzultantka, lektorka a koučka
PhDr. Marián Kubeš, CSc., PCC (ICF)

PhDr. Marián Kubeš, CSc., PCC (ICF)

Co-Founder of ADDA Consultants
Eva Zavacká

Eva Zavacká

psychologička, koučka
Zuzana Relovská

Zuzana Relovská

psychologička a wellbeing koučka
Boris Dobiš

Boris Dobiš

kouč, facilitátor, tréner a konzultant

Pomôžeme Vám rozvíjať sa a rásť.