Tímový koučing

Tímový koučing je proces, počas ktorého tím rozpoznáva a rozvíja tie prejavy správania a komunikácie, ktoré posilňujú jeho výkon a umožňujú mu učiť sa z vlastných skúseností.

Tím spolu so svojím lídrom hľadá a nachádza odpovede na  otázky: ako najlepšie zapojiť do spoločnej práce talenty všetkých členov, ako viesť aj náročné diskusie formou otvorenej a rešpektujúcej u komunikáciu, ako rozmanitosť osobností a názorov transformovať do tvorivého napätia, ktoré prináša inovatívne a užitočné riešenia.

Tímový koučing posilňuje flexibilitu a inteligenciu tímu. Z týchto kvalít dokáže tím benefitovať aj v budúcnosti, keď bude čeliť novým výzvam aj neštandardným situáciám.  Aj keď má tímový koučing v prvom rade prispievať k efektívnosti a zvýšeniu  výkonu tímu, vysoko cenený je aj ďalší prínos. Je výsledkom bezpečnej a podporujúcej atmosféry v tíme a prejavuje sa v znížení hladiny stresu, ktorú členovia prežívajú pri plnení úloh a cieľov.

Počas jednotlivých „session“  môže byť vytvorený priestor pre to, aby tím riešil témy, ktoré sú pre jeho úspech dôležité: ako definovanie hodnôt, misie, vízie, nastavenie stratégie či biznis modelu. Tímový koučing prebieha najčastejšie formou poldňových stretnutí na mesačnej báze. 

Hľadáte Individuálny koučing pre manažérov, manažérske talenty a špecialistov?

Commodo quisque cursus proin nec suspendisse facilisis facilisis vel interdum adipiscing sit nulla magna leo tempus phasellus nisl enim ac eros enim aliquam quisque proin.

Naši kouči

IMG_0044orezane

PhDr. Dáša Spillerová, PCC (ICF)

Partner; Konzultantka, lektorka a koučka
marian-kubes2

PhDr. Marián Kubeš, CSc., PCC (ICF)

Co-Founder of ADDA Consultants
Eva Zavacká

Eva Zavacká

psychologička, koučka
Zuzana_Relovska

Zuzana Relovská

psychologička a wellbeing koučka
Boris_Dobis

Boris Dobiš

kouč, facilitátor, tréner a konzultant

Pomôžeme Vám rozvíjať sa a rásť.