Adda talk 6

Ako využiť silu emócií

17 júna, 2021
o 18:00 hod.
Cena: 12 Eur

Emócie majú silu zablokovať náš talent, rast, zničiť vzťahy, či radosť z tímovej práce. Majú však aj moc objaviť a rozvinúť to najlepšie čo v nás je, dodávať odvahu v živote či tvorivosť v práci . Najnovšie poznatky pomaly zmietajú predsudky o tom, že správny zamestnanec emócie necháva pred bránami pracoviska a spochybňujú diktát „pozitívnych emócií“ ako najlepšej verzie ako pracovať s emóciami. Emócie sú tu pre nás, aby nás chránili, aby dodali farebnosť, potrebujeme im však lepšie rozumieť a spriateliť sa aj s tými „negatívnymi“.

Pripojte sa k nám v ďalšom vydaní ADDA Talks. Hostia stretnutia sú pripravení zdieľať poznatky, skúsenosti a diskutovať o tom:

  • ako navigovať energiu z emócií tak, aby sme ich získali „na svoju stranu“

  • ako lepšie porozumieť svojim emóciám, aby nám slúžili pri budovaní vzťahov a dosahovaní toho, čo je pre nás dôležité

  • ako budovať v tímoch prostredie a emocionálnu klímu, ktorá prospieva nielen výkonu, ale aj psychickej pohode

A rovnako sú pripravení zdieľať svoje pohľady, skúsenosti a tipy, ktoré Vám pomôžu lepšie zvládnuť a porozumieť emóciám. Budeme radi, ak sa aj Vy zapojíte do diskusie, svojimi otázkami alebo nápadmi. Veríme, že spolu opäť vytvoríme príjemnú a inšpiratívnu atmosféru!

Hostia:

Obrázok1
PhDr. Dáša Spillerová
PCC (ICF) Partner; Konzultantka, lektorka a koučka
Dáša je zakladateľkou ADDA Consultants a pracuje v oblasti organizačnej psychológie ako konzultant a kouč. V posledných rokoch sa venuje rozvojovým projektom zameraným na posilnenie sebapoznania a emocionálnej agility manažérov, ako aj na posilnenie ich schopnosti vytvárať tvorivé a psychologicky bezpečné prostredie. Pracuje s vrcholovými tímami na tom, aby dokázali lepšie využívať svoj potenciál a nestáli si v ceste svojmu úspechu.
marian-kubes2
Marián Kubeš
Marián je zakladateľ ADDA Consultants. Po dlhodobej úspešnej kariére konzultanta sa dnes primárne zaoberá individuálnym koučingom top manažérov. Zároveň sa venuje príprave nových koučov v pomáhajúcich profesiách, v tejto oblasti aj publikuje. Jeho práca s emóciami sa začala výcvikom u Dana Newbyho (zakladateľ School of Emotions), s ktorým naďalej úzko spolupracuje a vedú spolu dlhodobé kurzy rozvoja schopnosti porozumieť a pracovať s emóciami.

Moderátor:

Lubica-Sebestova
Mgr. Ľubica Šebestová
Adda Consultants Managing Director
Ľubica ako výkonná riaditeľka ADDA Consultants pomáha spoločnostiam rásť prostredníctvom najímania správnych ľudí, riadenia a rozvíjania ich talentov, rozvíjaním líderstva a budovaním silných tímov. Je presvedčená, že angažovaní ľudia sú najcennejším aktívom všetkých spoločností, ktorých cieľ je budovať udržateľnosť v podnikaní. Klienti ju často popisujú ako empatického, podporného a primerane náročného partnera, ktorý im pomáha pri identifikácii a využití ich potenciálu. Tiež si na nej cenia jasný zmysel pre biznis a zameranie na účel a cieľ každého projektu.