HR KOUČ a Manažér ako mentor a kouč

HR KOUČ a Manažér ako mentor a kouč

31. mája 2011 otvárame ďalší beh kurzu koučingu pre pracovníkov ľudských zdrojov HR KOUČ. Druhá skupina sa už pomaly blíži k polovici programu a preto už zakrátko začne svoju činnosť aj  komunita HR koučov. Veľmi nás tešia  pozitívne ohlasy účastníkov aj pokroky, ktoré robia vo svojom štúdiu. Srdečne Vás pozývame na účasť v jeho treťom pokračovaní.

Mnohí ste sa nás pýtali, či neplánujeme otvoriť podobný výcvik so všeobecným zameraním pre manažérov. Uvažovali sme o tom už na začiatku a Váš záujem nás presvedčil, že je to dobrá a zaujímavá myšlienka.

S potešením Vám teda predstavujeme kurz koučingu a mentoringu pre senior manažérov – Manažér ako mentor a kouč. Prvý modul programu začína 20. septembra 2011. Program sa skladá z troch takýchto modulov, pričom každý z nich bude trvať dva dni.  Cieľom programu je sprístupniť koučing a mentoring manažérom a naučiť ich ako tieto dve metódy používať pri vedení ľudí, rozvíjať svoj tím a zároveň dosahovať ambiciózne ciele, za ktoré sú zodpovední.

Veríme, že aj náš druhý otvorený seminár sa dočká takých pozitívnych ohlasov ako HR KOUČ a prinesie nám všetkým množstvo zaujímavých zážitkov a informácií. Tešíme sa na Vás!

 

Napisal(a): Mgr. Simona Tatliaková